Aksaray Haberleri, Aksaray Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AK Parti Aksaray heyeti huzurevi sakinleriyle bir araya geldi

Aksaray Abdulkadir Üç Yıldız Huzurevini ziyaret eden AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Abdulkadir Karatay, Kadın Kolları Başkanı Fazilet Zehra Köktaş, Merkez İlçe Başkanı Ömer Gizlenci, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil Aktürk, huzurevi sakinleri ile bir araya gelerek uzun süre sohbet etti. Huzurevi sakinleri ile yakından ilgilenen AK Parti heyeti, yaşlılara çeşitli hediyeler vererek gönüllerini aldı.

Burada bir açıklama yapan Milletvekili Cengiz Aydoğdu, gençlerin olduğu gibi yaşlıların da gelecek olduğunu belirterek, “Esasında gençlik geleceğimizdir derler, söz doğrudur elbet ama bir doğru daha var ki, yaşlılar da geleceğimizdir. Bugün yaşlılarımızı ziyaret ettik. Hatırlarını sorduk, onlardan moral aldık. Burada huzurevinde insanın dünyaya bakışının, umudun ışığını aldık. Türkiye yeni bir sürece giriyor. Ancak biz bu huzurevimizi her vesile ile ziyaret ediyoruz zaten. Şimdi de referandum kampanyamız içerisinde yaşlılarımızın gönlünü alarak başladık. Allah yardımcımız olsun, onlara sağlık, afiyet ve uzun ömürler diliyoruz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay ise ‘Büyüklere hürmet, kararımıza evet’ çalışması kapsamında yaşlıları ziyaret ettiklerini belirterek, “Yer gök yaşlılarımızın, ihtiyarlarımızın duaları üzerine duruyor. Biz de referandum çalışmaları süresince yaşlılarımızı huzurevi olmakla birlikte ziyaret ettik. Aslında her gün mahallelerimizde bir yaşlımızı, bir hastamızı, engellimizi, şehit yakınımızı ziyaret ederek onların gönüllerine girmeyi, onların dualarını almak için mücadele ediyoruz. Yer gök onların duaları üzerine duruyor. Elbette ki bugün de büyüklerimizin dualarını almaya geldik. Onlarla bir arada olarak onların mutluluğunu yaşadık. Rabbim inşallah huzurevi sayısını artırmadan yaşlılarımıza evimizde bakabilmeyi nasip etsin. Bununla ilgili olarak da biliyorsunuz Çalışma Bakanlığımızın da bir projesi var. İnşallah onlarla birlikte Türkiye’mizi daha mutlu, daha güzel yarınlara taşımak istiyoruz” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Satın aldığı minibüs yanarak kül oldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri