Aksaray Haberleri, Aksaray Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AK Parti’den Aksaray’da iftar yemeği

Pazar Semt Pazarı içerisinde gerçekleştirilen iftar programına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, vatandaşlarla birlikte iftar yaptı. İftarın ardından konuşma yapan Bakan, Türkiye’nin ilk 10 ülke arasına gireceğini belirterek, “Türkiye bir taraftan büyümeyi ve yükselmeyi, kendi en önemli hedefi olarak belirlemektedir. Evet açıklanan büyüme oranı yüzde 5’tir. Bu şu demektir. İstikametimiz doğrudur. Milletimizin morali yerindedir. Güvenlik kuvvetlerimiz bugün Güneydoğu’da dağ, taş, tepe bırakmadan bu ülkeye ihanet sergilemeye çalışanlara gereğini yerine getirmektedir. Onların da morali yerindedir. Çünkü korkusuz bir şekilde büyük bir mücadele ortaya koyuyorlar. Ne söylerlerse söylesinler. Ne ortaya koyarlarsa koysunlar. Neyi ifade etmeye çalışırlarsa çalışsınlar, ister DEAŞ olsun, ister FETÖ olsun, ister PKK olsun, ister DHKP-C olsun, ister bu ülkenin büyümesini engellemeye çalışanlar olsun. Bilmeliler ki bu millet karar vermiştir, inancıyla karar vermiştir, imanıyla, milliyetiyle, iradesiyle karar vermiştir. Biz dünyanın ilk 10 büyük devletinden birisi olacağız, birisi olacağız, birisi olacağız” dedi.

Konuşmaların ardından Bakan 15 Temmuz kanlı darbe girişiminde şehit düşen Özel Harekat Daire Başkan Yardımcısı Önder Güzel’in ailesinin evini ziyaret etti, daha sonra belediye başkanlığını ziyaret ederek Başkan Haluk Şahin Yazgı ile görüştü ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Bakan ardından teravih namazı için Ulu Camiine gitti.

Bir önceki yazımız olan Eskil Devlet Hastanesi Acil Servisi yeni binasında başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri