Aksaray Haberleri, Aksaray Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Aksaray’da OSB toplantısı yapıldı

Toplantıya, OSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ile OSB Bölge Müdür Vekili Ayhan Ermiş katıldı.

Vali Aykut Pekmez yaptığı açıklamada, yönetim kurulu üyeleri ile yatırımcı talepleri ile OSB’nin genel sorun ve ihtiyaçları hakkında değerlendirmelerde bulunduklarını belirtti. Aksaray OSB’de yatırım yapan firmaların inşaatlarını tamamlaması ile üretim ve istihdam boyutunda bölgenin hızla büyüyeceğini ifade eden Vali Pekmez, bu doğrultuda gelecekte bölgenin ihtiyaç duyacağı altyapı ve diğer yatırımların planlamalarını yaptıklarını söyledi.

Yönetim kurulu üyeleri ile sorun ve ihtiyaçlarla ilgili değerlendirmelerde bulunduklarını ifade eden Vali Pekmez, atık su tesislerinin kapasitesinin arttırılması, sosyal ihtiyaçların giderilmesine yönelik konularda yeni yatırım planlamaları yaparak bölgenin ihtiyaçlarının hızla giderilmesi yönünde gayret ettiklerini kaydetti.

Bir önceki yazımız olan Aksaray AK Parti heyeti öğretmenlerle buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir