Aksaray Haberleri, Aksaray Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Yazgı, Hamidiye Mahallesinde halkla buluştu

Hafta sonu Hamidiye-Alaca Mahallesine giderek mahalle sakinleri ile görüşen Başkan Yazgı, Hamidiye-Alacalılardan referandum seçimine destek istedi.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Fazilet Zehra Köktaş ise hanımlara yönelik konuşarak, Türkiye’nin 16 Nisan tarihinden sonra daha güçlü bir konuma ulaşacağını söyledi.

Hamidiye-Alaca Mahallesine belediye olarak yapılan hizmetleri sıralayan Başkan Yazgı, önümüzdeki günlerde mahalle iç yollarının bakım ve onarımının yapılacağını bildirdi. Mahalle sakinlerinin park isteğini de geri çevirmeyen Başkan Yazgı, mahallelilerin isteği doğrultusunda mahalle merkezinde bulunan eski yapıların kaldırılacağını ifade etti. Başkan Yazgı, Hamide-Alaca Mahallesinde eskiden belediye binası olarak kullanılan bina içerisine, talep olması halinde AKMEK benzeri kurs açılabileceğini işaret etti. Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve Kadın Kolları Başkanı Fazilet Zehra Köktaş, talihsiz bir kazada sonucu tedavi altına alınan bir hastanın evine ziyaret ederek geçmiş olsun dilediğinde bulundular.

Bir önceki yazımız olan AK Parti Grup Başkan Vekili İnceöz ve Başkan Yazgı gençlerle buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir