Aksaray Haberleri, Aksaray Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Yazgı, Tacin Mahallesi sakinleriyle buluştu

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, kadın kollarının düzenlediği programlara katıldı. İlk olarak Meydan Mahallesinde ikamet eden Ateşoğlu ailesinin evinde mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Yazgı, burada kadınlara 16 Nisan da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin faydalarını anlattı. Başkan Yazgı, ardından Tacin Mahallesine geçerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin genel faydalarını, bu sistemin nasıl işlediğini anlatarak, Türkiye’nin koalisyon döneminde çektiği sıkıntıları hatırlattı.

16 Nisan’da halk oylamasında herkesin vatandaşlık görevi olarak sandığa gitmesini isteyen Başkan Yazgı, Ülkemiz son 15 yıldır istikrarlı bir şekilde yönetiliyor. Buna hepimiz şahidiz. Yalnız istikrarımızı bozmak isteyenler var. Biz bu bozgunculara en iyi cevabı yine sandıkta vereceğiz. O yüzden kararımız net, oyumuz ’evet’ olmalıdır. Biz, millet olarak ülkemize sahip çıktığımız sürece birlik ve beraberliğimiz devam edecek dedi.

Bir önceki yazımız olan Aksaray AK Parti’den MHP’ye birlik beraberlik ziyareti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir