Aksaray Haberleri, Aksaray Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Yazgı, yeni hükümet sistemini anlattı

AK Parti Gençlik Kolları tarafından kapalı çarşıda düzenlenen programa katılan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, genç esnafla cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi hakkında istişarede bulundu. Başkan Yazgı, ‘‘Biz gençlerimize güveniyoruz. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, Türkiye’nin önünü açacak, ülkemizi daha güçlü bir devlet haline getirecektir. Yeni sistemle birlikte hızlı karar alan, hızlı icraat ve reform yapan, etkin bir yönetim modeli oluşacak. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayan, gelişmelere ayak uyduran, tüm kurumların, belediyelerimizin daha hızlı çalışmasını sağlayan bir işleyiş hâkim olacak. Uluslararası sorunların çözümünde söz ve hak sahibi olma konusunda elimiz daha da güçlenecek” dedi.
Başkan Yazgı ve Gençlik Kolları Başkanı Aktaş, toplantıya katılım sağlayan genç esnaf topluluğuna teşekkür ederek, 16 Nisanda yapılacak referandumda ülkemizin geleceğine ’Evet’ diyeceklerine inandıklarını kaydetti.

Bir önceki yazımız olan Eskil ilçesinde toplulaştırma toplantısı yapıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir