Aksaray Haberleri, Aksaray Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Para Karşılığı Anlaştığı Kadın ve 3 Kişi İnşaat İşçisine İşkence Yaptı

Kayseri’de inşaat işçisi S.Ç.’yi kendi evinde gasp eden ve 3 gün boyunca soba demiri ile döven 1’i kadın 4 kişi, kaldıklar evde yakalandı. Elleri arkadan bağlanan inşaat işçisinin, evin balkonundan halı sarkıtarak kaçtığı ifade edildi.

BALKONDAN HALI SARKITARAK KAÇTI

Olay, merkez Kocasinan İlçesi Mimarsinan Mahallesi Billur Caddesi’ndeki bir binanın 3’üncü katında meydana geldi. İzmir’de inşaat işçisi S.Ç., Kayseri’deki evine geldi. İddiaya göre, birlikte olmak için Ş.E.Y. adlı kadınla anlaştı. Ş.E.Y., yanında 3 erkek arkadaşı ile birlikte S.Ç.’nin evine geldi. İnşaat işçisine oturduğu evde saldıran K.E., F.V., B.S. ve Ş.E.Y. daha sonra inşaat işçisini bağlayarak 3 gün boyunca demir çubukla dövdü. S.Ç.’nin iki cep telefonunu, 116 TL parasını ve banka kartlarını gasp eden 4 zanlının dalgınlığından yararlanan inşaat işçisi, evin balkonundan sarkıttığı halıyı kullanarak kaçtı.

Bir önceki yazımız olan Bu kırışıklık ütü yapmadan nasıl düzelir? başlıklı makalemizde KADIN Haberleri ve ütü yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri