Aksaray Haberleri, Aksaray Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Uzun ve bakımlı kirpiklere sahip olun

-Kirpiklerinizi sık sık rimele maruz bırakmayın. Bu şekilde kirpiklerinizin hava almasını önlemiş olursunuz. Hava almayan kirpiklerde sağlıklarını yitirmeye başlarlar.

-Kirpiklerinizdeki makyajı temizlemeden asla uyumamaya çalışın.
-Haftanın belli günleri kirpiklerinize rimel sürmekten kaçının. Çünkü rimel belli bir süre sonra kirpiklerinizi güçsüzleştirmeye başlayacaktır.

-Zeytinyağı ve Hint yağı gibi yağlarla kirpiklerinize bakım yapabilirsiniz. Bir pamuk ya da kulak çöpü yardımıyla kirpiklerinize sürebilirsiniz.

-Bitkisel yağlarla kirpik diplerinize masaj yaparak kan akışının hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

-Mutlaka düzenli beslenin. Saçlarınız, kirpikleriniz ve cildiniz en çok bundan etkilenir. A,E,b12 gibi gerekli vitaminleri besinlerle almalısınız.

-Araştırıp çeşitli kirpikler için bakım kürlerini uygulayabilirsiniz. Böylelikle kirpiklerinizin düzgün ve güzel görünümüne katkı sağlarsınız.

-Bol bol su için. Su tüm vücudumuzun güzellik kaynağıdır aslında ama saçımıza, cildimize ve kirpiklerimize en büyük güzelliği ve parlaklığı en çok içtiğimiz sudan sağlarız, minerallerle.

-Tüm bu önerileri uygulayarak siz de uzun ve bakımlı kirpiklere sahip olmak şansına erişebilirsiniz. Kirpiklerinizin daha uzun ve bakımlı olması gözlerinizi ve makyajınızın güzel görünmesini de etkileyecektir. Bu nedenle kirpiklerinizle ilgilenin ve onlara sağlıklı ve güzel bir görünüm kazandırın.

Bir önceki yazımız olan Bayat ekmeklerinizi değerlendirin! başlıklı makalemizde Alışveriş Haberleri, arımsaklı ekmek tarifi ve ekmek tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri